MAECENAS MI TORTOR

Sed ultrices nisl velit, eu ornare est ullamcorper a. Nunc quis nibh magna. Proin risus erat, fringilla vel purus sit amet, mattis porta enim.

2010 - 2012

Üniversite sıralarındayız ama içimizde girişimcilik ruhu var

Zamanında büyük çıkış sağlayan, popüler "fırsat" sektörüne girdik. Aslında reklam ve pazarlama deneyimimiz, o zaman başladı. "İzmir'in İLK Fırsat Sitesi" olduk. Şimdinin çok büyük kahve zincirileri, eğlence sektörünün öncüleri dahil, bir çok firmayla sayısız fırsat satışı gerçekleştirdik. Sektör bitmeden, sektörden çıkış yaptık.

"Türkiye'nin İLK Taraftara Özel Hostingi"ni kurduk.


2012 - 2014

Reklamcılığa boyut getirmeye başlıyoruz, mezuniyet de yaklaşıyor.

OrganiCard adını verdiğimiz, içinde çiçek açan, 3 boyutlu posta kartı ürettik. Satış ve pazarlamasına hala devam ettiğimiz projemizde reklamcılığa yeni bir boyut veriyoruz.

Dijital reklamcılığa derinlemesine giriyoruz. Eğitimler, projelerimiz üzerinde denemeler ve ilk iş ortaklarımıza ulaşmamız bu senelerde oluyor. Bugünü, onlara borçluyuz.


2014 - ....

Nihayet geliyor: GEZGİN REKLAM

Özgürlük ruhumuzda, merak kanımızda var, gezmeyi dolaşmayı, yemeyi içmeyi, fotoğraf çekmeyi, yeni kültürler tanımayı severiz. Türkiye'nin en doğusundan, Van'dan başladığımız (www.vanagidiyorum.com) GEZGİN REKLAM projesi, bugün 20'nin üzerinde şehirde, 200'e yakın "iş ortağı" ile, İzmir'den tüm Türkiye'ye uzanmış, büyük bir reklam ailesidir.

Çalıştığımız işletmeleri müşteri olarak değil, iş ortağı olarak görürüz.

Tüm hizmetleri bünyemizde barındıramayız; birlikte bir çok projeye hayat verdiğimiz, alanında uzman iş ortaklarımız var.

Bir zamanlar sektörel rakiplerimiz de vardı, ama dayanamadılar. Rekabeti severiz. Rekabet bize, nefes verir. Dedik ya, Van'dan başladık, Kars, Mardin, Amasya, Malatya, Antalya, İzmir derken, pek çok Sivil Toplum Kuruluşu ile, Belediyeler ve Kültür Turizm Müdürlükleri ile çalışmalar yürüttük.

Kendi projelerimiz de var, girişimcilik ruhumuz eskisinden daha dinç. Türkiye'nin tur arama motoru hesaplitur.com'u hayata geçirdik. Yine Türkiye'de ilk ve tek.Yöneticiler Rakam Görmeyi Sever
3

ÜLKEDE


24

FARKLI ŞEHİRDE


176

MUTLU İŞ ORTAĞI


2.5x

DÜNYANIN ÇEVRESİNDE